Autor: Aleksandra Pethe, Anna Musialik-Chmiel, Rafał Śpiewak, Luty 2020 , 258 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16770 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
		Z tymi ebookami pokochasz swojego Linuksa! [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja stanowi wieloaspektową refleksję nad recepcją polskości na Górnym Śląsku. Istotnymi zagadnieniami w ramach podejmowanych analiz są ewolucja i kondensacja polskości w czasie i w różnych środowiskach, znajdująca swoje odzwierciedlenie w różnorodnych narracjach medialnych, dystrybuowanych m.in. przez prasę (Niedziela) i telewizję (TVP Katowice). Monografia czerpiąc z wielu dyscyplin nauk owych i przynależnych im metodologii, może stać się inspiracją do dalszych badań tożsamości Górnego Śląska w procesie mediatyzacji. Ebook porusza temat Polskość. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: narracjach. Jeśli interesuje Cię: medialnych, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: perspektywy w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Górnego. Jeśli szukasz ebooków o: Śląska, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16770 osób
ISBN 9788378755982. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Polskość w narracjach medialnych z perspektywy Górnego Śląska Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany