Autor: Stanisław Paciorek, Październik 2020 , 104 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11366 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka SQL w mgnieniu oka. Opanuj język zapytań w 10 minut dziennie. Wydanie V. Do końca dnia (18.05.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Przygotuj się dobrze i uzyskaj potwierdzenie swoich uprawnień Poradnik jest przeznaczony dla pracowników dozoru i elektromonterów pracujących w różnych branżach ... w tym w kopalniach i zakładach energetycznych ... przygotowujących się do egzaminu kwalifikacyjnego URE Grupy G1. Certyfikat ten jest zwykle wymagany od osób, które zaj mują się eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych w przedsiębiorstwach lub wykonują usługi na rzecz innych podmiotów i osób fizycznych. Podręcznik omawia w zakresie podstawowym problematykę regulowaną przepisami wydanymi na podstawie Kodeksu pracy, Prawa energetycznego i Prawa budowlanego. Dotyka także zagadnień wynikających z przepisów wydanych na podstawie Prawa geologicznego i górniczego. Ebook zawiera przykładowe pytania, które mogą zostać zadane podczas egzaminu, wraz z odpowiedziami. Zdany egzamin pozwala uzyskać świadectwo kwalifikacyjne, uprawniające do samodzielnego wykonywania prac eksploatacyjnych przy urządzeniach elektroenergetycznych na stanowiskach dozoru i eksploatacji grupy G1. Ebook porusza temat Poradnik. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: dozoru. Jeśli interesuje Cię: elektromonterów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zdających w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to egzamin. Jeśli szukasz ebooków o: kwalifikacyjny, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11366 osób
ISBN 978-83-283-7245-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany