Autor: Paweł Wiśniewski, Piotr Dynia, Styczeń 2014 , 119 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5812 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II. Do końca dnia (14.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

PowerPivot jest  istotnym narzędziem dla każdego użytkownika Excela, ponieważ znacząco poszerza możliwości analizy danych,  ze szczególnym uwzględnieniem mechanizmów pobierania danych z zewnętrznych źródeł. Jeżeli Twoja praca polega na analizie danych, to jest to wymarzone narzędzie dla Ciebie. Ebook porusza temat PowerPivot. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: narzędzie. Jeśli interesuje Cię: wielowymiarowej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: analizy w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to danych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5812 osób
ISBN 978-8-3269-2875-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: PowerPivot narzędzie do wielowymiarowej analizy danych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany