Autor: Andy Konwinski, Karau Holden, Patrick Wendel, Matei Zaharia, Czerwiec 2016 , 260 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4016 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Zawód: rekruter. By pracowali długo i szczęśliwie. Do końca dnia (13.08.2022) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ilość danych we wszystkich domenach wciąż rośnie. Jak możemy skutecznie je wykorzystywać? W książce Poznajemy Sparka przedstawiono Apache Spark, system open source do przetwarzania klastrów, dzięki któremu pisanie i uruchamianie aplikacji analizy danych jest szybsze. Za pomocą Sparka można stawić czoła dużym zbiorom danych za pośrednictwem prostych interfejsów w językach Python, Java i Scala. Dzięki tej pracy, napisanej przez deweloperów Sparka, naukowcy zajmujący się danymi i inżynierowie dowiedzą się, jak przedstawiać równoległe zadania za pomocą kilku wierszy kodu oraz jak pisać aplikacje od prostych zdań wsadowych do przetwarzania strumieniowego i systemów uczących się. Informacje zawarte w książce pozwolą im na:. szybkie zgłębienie możliwości Sparka, takich jak rozproszone zbiory danych, buforowanie w pamięci oraz interaktywna powłoka wykorzystywanie wbudowanych bibliotek, łącznie z Spark SQL, Spark Streaming oraz MLlib wykorzystywanie paradygmatu programowania zamiast łączenia i dopasowywania narzędzi takich jak Hive, Hadoop, Mahout i Storm  poznawanie sposobu wykorzystywania aplikacji interakcyjnych, wsadowych i strumieniowych dołączanie źródeł danych, np. HDFS, Hive, JSON i S3 Ebook porusza temat Poznajemy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Sparka. Jeśli interesuje Cię: Błyskawiczna, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: analiza w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to danych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4016 osób
ISBN 978-8-3011-8685-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Poznajemy Sparka. Błyskawiczna analiza danych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany