O czym jest Pozytywnik. To Ebook która pomoże Ci kiedy w twoim życiu nastał trudny okres. Bez względu czy jest to zmaganie z nałogiem,depresja,rozstanie,rozdarcie czy cokolwiek innego co nie daje Ci pełni spokoju i zadowolenia z życia. Pozytywnik może być pierwszą książką która zapoczątkuje chęć do zmiany,a może być też kolejną kt óra doda coś nowego do Twojego życia bądź przypomni to co już wiesz,ale na pewno nie będzie obojętna. Pozytywnik to zbiór wskazówek i rad które pomogą stworzyć lepszej jakości życie. Pokazuje jak niewiele trzeba by odzyskać radość,szczęście,sukces,spokój,pewność siebie i odnaleźć to co wielu z nas gubi w dzisiejszym świecie - siebie. Przeczytanie jej na pewno zapali w Tobie płomień do zmiany ale to czy weźmiesz życie w swoje ręce i postanowisz dalej je kreować zależy już wyłącznie od Ciebie. Mam nadzieje ze kończąc czytać Pozytywnik twoje spojrzenie na świat się zmieni i zamiast rozpalać nim w kominku,powrócisz do niej nie raz by przekonać się że możesz zmienić wszystko na lepsze jeśli tylko tego chcesz :) Poświeć sobie czas na rozwój duchowy ,umysłowy i fizyczny. Choćby 15 minut dziennie,ale małymi krokami zdobędziesz więcej niż biernym oglądaniem tego jak życie ucieka Ci przez palce. Pamiętaj że organizm ma zdolność do samoleczenia i naprawy. Czasem tylko trzeba głębsze rany wspomóc leczeniem. I z pomocą leczenia Twego wnętrza przychodzę ja oraz mój Pozytywnik. Przestań uciekać. Płyń z falą. Nie walcz. Otwórz się i daj sobie pomóc,bo:   ''Marzenia się spełnia, Cele osiąga, Wyzwania podejmuje''.    Ebook porusza temat Pozytywnik.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Ogólne

Ebook Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty
Ebook Szefie, angażuj zespół. Jak motywować grupę metodą Decision Making for Leaders
Ebook Astronomia dla bystrzaków
Ebook Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy
Ebook Biegowa rewolucja, czyli jak biegać dalej, szybciej i unikać kontuzji
Ebook Budowanie pewności siebie dla bystrzaków

ISBN 978-8-3944-0940-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pozytywnik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany