Autor: Carrie Jones, Kwiecień 2012 , 288 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11226 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP50 Wydawnictwa Smak Słowa / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Oczarowanie to najbardziej wciągająca i spektakularna część bestsellerowej serii Carrie Jones. Wydawało się, że Zara i Nick są sobie przeznaczeni, ale sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Przede wszystkim - Nick został zabrany do tajemniczego miejsca spoczynku wojowników, zwanego Walhallą. Zara z przyjaciółmi musi tam dotrzeć, by go odzyskać, ale okazuje się to niezwykle trudnym zadaniem. W Bedford zaś rozpoczyna się otwarta wojna, a piksy porywają kolejnych nastolatków. Zara po swojej przemianie jest nie tylko rozdarta między dwoma mężczyznami, królem piksów Astleyem i ukochanym Nickiem, ale też między swoim nowym "ja" i dawną, ludzką słabością. Nawet jeśli odnajdzie Nicka w legendarnej Walhalli - czy wciąż będzie ją kochał w obecnej postaci? Przecież teraz jest królową piksów CARRIE JONES to amerykańska autorka powieści dla młodzieży, z których największą popularność zdobyły książki z cyklu Pragnienie. Dorastała w Bedford, studiowała twórcze pisanie w Vermont College, redagowała gazety i pisma poetyckie. Ostatnio otrzymała kilka nagród literackich, w tym Maine Literary Award. Mieszka z rodziną w stanie Maine i oczekując na premierę czwartej książki z cyklu, pt. Endure (maj 2012), aktywnie bloguje. Ebook porusza temat Pragnienie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Oczarowanie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11226 osób
ISBN 9788363431136. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pragnienie (Tom 3). Oczarowanie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany