fbq('track', 'ViewContent', { content_ids: ['FB_POLI_e_0rxy_ebook'], content_type: 'product' });

Cały opis ebooka

"Prawo Unii Europejskiej" zawiera zbiór najistotniejszych aktów prawnych stanowiących podstawę istnienia i funkcjonowania Unii Europejskiej po wejściu w życie Traktatu z Lizbony. Przepisy poprzedza interesujące i wnikliwe wprowadzenie Ewy Skibińskiej - doktora nauk prawnych, eksperta w zakresie prawa europejskiego oraz polskiego prawa gospodarczego, wykładowcy uniwersyteckiego.  

Teksty Utaw C.H. Beck w  iPhone lub iPad

 


Więcej


Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat
ISBN 978-83-255-2529-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Prawo Unii Europejskiej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany