Autor: Hubert "Piernikowy Ludzik" Marciniak, Czerwiec 2020 , 156 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4599 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Science fiction / Wydawnictwo Muza / do -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do Prince of Persia: Warrior Within, na który składa się kompletny opis przejścia gry poprzedzony cennymi informacjami oraz poradami, mającymi na celu ułatwić prowadzenie rozgrywki.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Moce Czasu-Kombinacje klawiszy-Porady i sztuczki-Prolog (tutorial) - Statek-Wrak - Plaża - teraźniejszość-Zrujnowana forteca - Wejście do fortecy - teraźniejszość-Pierwsze kroki w przeszłości - Wejście do fortecy - przeszłość-W pogoni za dziewczyną w czerni-Południowe przejście - przeszłość (1)-Południowe przejście - przeszłość (2)-Dama w niebezpieczeństwie - Ołtarz ofiarny - przeszłość-Mroczna dłoń losu-Ołtarz ofiarny - przeszłość (1)-Ołtarz ofiarny - przeszłość (2)-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 86Informacja o grzeSequel znakomitego "Prince of Persia: The Sands of Time", który przez wielu został okrzyknięty najlepszą grą akcji 2003 roku. Druga część wprowadza do rozgrywki kilka istotnych zmian, aczkolwiek podstawowe założenia rozgrywki pozostały niezmienione.Gra Prince of Persia: Warrior Within, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GCN. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Prince. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Persia:. Jeśli interesuje Cię: Wojownika, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4599 osób
ISBN 978-83-8050-642-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany