Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Czytaj, słuchaj, ucz się języka! [Ebooki i Audiobooki wydawnictwa Poltext -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do czwartej części znanej gry platformowo-zręcznościowej Prince of Persia: Piaski Czasu. Znajdziecie tu dokładny opis przejścia wszystkich poziomów oraz wiele rad, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-2% - The Maharajah's Treasure Vaults-5% - "You have unleashed The Sands of Time"-7% - "Had I reall y seen Her?"-10% - A secret passage-12% - The Palace's defense system-14% - A Booby-Trapped courtyard-17% - Death of a Sand King-19% - "I'll try to find a way in"-21% - Climbing the tower-24% - The Warehouse-28% - The Sultan's Zoo-28% - A top a bird cage-33% - Cliffs and waterfall-33% - The Baths-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 40Informacja o grzeCzwarta edycja popularnej serii gier zręcznościowych "Prince of Persia", zapoczątkowanej w 1989 roku za sprawą Jordana Mechnera i firmy wydawniczej Broderbund. Głównym założeniem rozgrywki jest eksplorowanie rozmaitych lokacji z wykorzystywaniem akrobatycGra Prince of Persia: The Sands of Time, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformach: PC, GBA, PS2, GCN, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący. Ebook porusza temat Prince. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Persia:. Jeśli interesuje Cię: Piaski, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-462-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Prince of Persia: Piaski Czasu - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany