Autor: Zamęcki "g40st" Przemysław, Sierpień 2020 , 181 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2543 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Więcej niż Excel - poznaj Power Bi Desktop!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, aby szczęśliwie zakończyć przygodę, zebrać wszystkie 1001 Ziaren Światła i odblokować sekrety.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Świątynia-Przeciwnicy i walka-Porady wstępne i sekrety-[Prolog\ Prolog (cz.1)-[Prolog\ Prolog (cz.2)-[Prolog\ Prolog (cz.3)-[Zruj nowana Cytadela\ Brama Królewska-[Zrujnowana Cytadela\ Brama Królewska - Ziarna Światła-[Dolina\ Kościół-[Dolina\ Kościół - Ziarna Światła-[Pałac Królewski\ Pieczara-[Pałac Królewski\ Pieczara - Ziarna Światła-[Miasto Światła\ Brama Miejska-[Miasto Światła\ Brama Miejska - Ziarna Światła-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 52Informacja o grzeNajnowsza odsłona "Księcia Persji" stworzona została przez studio Ubisoft Montreal - to samo, które odpowiada za trzy poprzednie edycje PoP - Sands of Time, Warrior Within i The Two Thrones. Stanowi ona jednak początek zupełnie nowego rozdziału przygód tyGra Prince of Persia, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Prince. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Persia. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2543 osób
ISBN 978-83-8054-588-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Prince of Persia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany