Autor: Amadeusz "ElMundo" Cyganek, Styczeń 2014 , 56 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10161 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
		Święto miłośników książek... informatycznych! [Drukowane i ebooki do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do Pro Evolution Soccer 2015 to kompletny przewodnik po jednej z najpopularniejszych serii symulatorów piłkarskich corocznie wydawanych przez Konami. Znajdziesz tutaj opisy wszystkich najważniejszych zagrań, które wykonasz w nowym PES-ie, oraz porady dotyczące ich stosowania w trakcie rozgrywki. Nie zabraknie tutaj także opisu zdecydowanie najważniejszego trybu rozgrywki w n owym PES-ie, czyli trybu kariery menedżerskiej kryjącego się pod nazwą Master League. W poradniku znajdziecie także opisy wszystkich wyzwań treningowych wraz z kompletną punktacją, jaką uzyskamy za wykonanie poszczególnych zagrań. Poradnik to także kompletna lista osiągnięć i trofeów, jakie możemy zdobyć za rozgrywkę w Pro Evolution Soccer 2015, jak również klawiszologię przeznaczoną zarówno na konsole, jak i komputery osobiste. Zawartość poradnika do gry Pro Evolution Soccer 2015: Klawiszologia konsol stacjonarnych i komputerów osobistych; Opis najważniejszych zagrań i taktyk; Opis trybu Master League - transfery, działania menedżerskie; Opis panelu zarządzania składem; Spis wyzwań treningowych wraz z punktacją; Zestawienie wszystkich osiągnięć i trofeów. W poradniku do gry Pro Evolution Soccer 2015 zawarto opisy najważniejszych zagrań, a także porady dotyczące ich stosowania. Poradnik zawiera również opis trybu Master League oraz opisy wszystkich wyzwań treningowych, a także listę osiągnięć. Pro Evolution Soccer 2015 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Strzały (Podstawy rozgrywki) Dośrodkowania (Podstawy rozgrywki) Podania (Podstawy rozgrywki) Gra bramkarzem (Podstawy rozgrywki) Transfery (Master League) Zagrania w ataku (Podstawy rozgrywki) Zaawansowane zagrania obronne (Podstawy rozgrywki) Podstawowe zagrania obronne (Podstawy rozgrywki) PC (Sterowanie) Rzuty karne (Stałe fragmenty gry) Ebook porusza temat Evolution. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Soccer. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10161 osób
ISBN 978-83-8060-138-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pro Evolution Soccer 2015 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany