Autor: Jonathan Price, Lisa Price, Sierpień 2002 , 404 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16870 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Reklama na fb? Nic trudnego!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook została napisana przy wykorzystaniu doświadczenia na temat przyciągania uwagi, rozumienia tekstu, tworzenia interfejsu, mechaniki czytania i użyteczności tekstu. Ebook ta uczy, jak pisać na potrzeby Internetu -- zarówno dokumenty FAQ czy e-maile, jak i broszury marketingowe, artykuły publicystyczne, artykuły prasowe, elektroniczne biuletyny, artykuły dla Webzinów oraz własne stresz czenia. Zawiera zarówno porady, jak i przykłady dobrze i źle napisanego tekstu, przykłady z życia i osobiste porady dwóch doświadczonych autorów stron WWW. Jednym słowem -- uczy, jak tworzyć naprawdę profesjonalny serwis WWW! Przyciąganie i utrzymywanie uwagi czytelnika odwiedzającego stronę Tworzenie czytelnych nagłówków, łączy i menu Organizowanie obiektów informacyjnych na potrzeby personalizacji strony Promowanie, reklamowanie i sprzedawanie bez popadania w śmieszność Śledzenie na bieżąco opinii czytelników na temat swojej pracy Tworzenie pomocy technicznej, która rzeczywiście przyda się klientom Ebook porusza temat Profesjonalny. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: serwis.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16870 osób
ISBN 83-7197-772-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Profesjonalny serwis WWW Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany