Autor: Lobel Leonard, Brust Andrew J., Forte Stephen, Październik 2020 , 1098 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 227 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Until Trevor. Do końca dnia (01.10.2020) za 29,60 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kompleksowe studium kluczowych funkcji SQL Server 2008 pomaga w rozwinięciu umiejętności programistycznych. Przedstawia nowe podstawowe możliwości oraz praktyczne wskazówki i użyteczne przykłady kodu opracowane przez doświadczonych programistów. To obowiązkowa lektura dla programistów Microsoft .NET oraz SQL Server wykorzystujących dostęp do danych na poziomie bazy danych , logiki biznesowej lub prezentacji. Dowiedz się, jak: Wykonywać kwerendy na złożonych danych przy użyciu efektywnych rozszerzeń Transact-SQL Wykorzystywać nowe funkcje nierelacyjne: tabele hierarchiczne, natywne przesyłanie strumieniowe plików oraz możliwości geoprzestrzenne Eksploatować dane XML w bazie danych w celu budowania aplikacji obsługujących format XML Przetwarzać i dostarczać dane przy użyciu technologii Microsoft LINQ, Entity Framework oraz wiązania danych Implementować szyfrowanie na poziomie bazy danych oraz inspekcje serwera Budować i utrzymywać hurtownie danych Wykorzystywać usługi Microsoft Excel do budowania frontonów kostek OLAP oraz kwerend MDX do ich przetwarzania Szybko i efektywnie integrować mechanizm wiązania danych z aplikacjami Ebook porusza temat Programowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Microsoft. Jeśli interesuje Cię: Server, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -23%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 227 osób
ISBN 978-8-3754-1049-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Programowanie Microsoft SQL Server 2008 t.1/2 z płytą CD Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany