Autor: Jeffrey Zeldman, Kwiecień 2004 , 408 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10599 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Psychoskok dla młodzieży!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Tworzenie serwisów WWW może być bardzo frustrującym zajęciem. Jakże często spotykamy się z sytuacją, kiedy dopracowany i przetestowany w jednej przeglądarce serwis WWW wygląda koszmarnie w innej? Ile razy trzeba było przepisywać kod serwisu z powodu pojawienia się nowej przeglądarki i nowych "możliwości"? Najwyższy czas na zmianę. Standardy projektowania serwisów WWW opracowano właśnie po to, aby takie sytuacje nie miały miejsca. Mają one pomóc projektantowi w tworzeniu serwisów WWW, które będą wyglądać tak samo dobrze w każdej przeglądarce i na każdym urządzeniu. Ebook ta jest nieocenionym źródłem informacji dla każdego projektanta serwisów WWW. Zawarte w niej informacje umożliwią stworzenie serwisu, który nie tylko będzie uniwersalny, czytelny, łatwy w nawigacji, testowaniu i aktualizowaniu, ale także zgodny ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi projektowania sieciowego. Czytając tę książkę, dowiesz się: Dlaczego Twoje serwisy WWW wyglądają inaczej w różnych przeglądarkach Czym kierują się twórcy standardów sieciowych Jakie problemy wystąpiły przy pierwszych próbach znormalizowania metod projektowania Jak stworzyć czytelny i uniwersalny kod z wykorzystaniem języka XHTML W jaki sposób stworzyć strony WWW tak, aby były poprawnie wyświetlane na różnych urządzeniach Jak zdefiniować wygląd strony za pomocą stylów CSS Jak poradzić sobie z różnymi przeglądarkami Jak rozwiązać problemy związane z czcionkami na stronach WWW W jaki sposób zaimplementować w serwisie WWW mechanizmy ułatwień dostępu Jak wykorzystać na stronie skrypty oparte na modelu DOM (Document Object Model) Dodatkowym, bardzo pomocnym materiałem, jest zestawienie informacji o używanych obecnie przeglądarkach internetowych. O autorze: Jeffrey Zeldman jest jednym z najbardziej znanych projektantów sieciowych na świecie. W 1998 roku był współzałożycielem The Web Standards Project -- stowarzyszenia projektantów i konstruktorów serwisów sieciowych [więcej...\ Ebook porusza temat Projektowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: serwisów. Jeśli interesuje Cię: Standardy, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: sieciowe w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10599 osób
ISBN 83-7361-394-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Projektowanie serwisów WWW. Standardy sieciowe Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany