Autor: Marianna Jacyna, Konrad Lewczuk, Wrzesień 2019 , 276 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5612 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Aplikacje sieciowe, protokoły, internet - wszystko, co musisz wiedzieć. [Ebooki na DZIEŃ ADMINISTRATORA -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Projektowanie systemu logistycznego to zespół działań prowadzących do uzyskania spójnego i racjonalnego rozwiązania zadania logistycznego, akceptowalnego ze względu na nakłady, koszty i wydajność, a także jakość realizowanych usług. Ta unikatowa Ebook omawia metodykę kształtowania i projektowania systemów logistycznych różnej skali, tj. w ujęciu mikro, jak i makro. Zakres książki obejmuje nie ty lko zagadnienia teoretyczne i metodologiczne, ale również przykłady praktycznych zastosowań procedur projektowania wybranych elementów systemów logistycznych. Procedura projektowania systemów logistycznych jest przedstawiona w postaci kolejnych kroków projektowych. Uwzględniono 4 podstawowe etapy, tj.: sformułowanie zadania logistycznego dla systemu logistycznego, ukształtowanie systemu logistycznego, wymiarowanie ze względu na ustalone mierniki, ocenę wielokryterialną rozwiązań projektowych i wybór wariantu najlepszego. Kolejne etapy tej procedury opisano szczegółowo i poparto przykładami na danych rzeczywistych. Ebook porusza temat Projektowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: systemów. Jeśli interesuje Cię: logistycznych, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5612 osób
ISBN 9788301188061. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Projektowanie systemów logistycznych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany