Autor: Anna Halicka, Dominika Franczak, Marzec 2020 , 390 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13374 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    Wydawnictwo ESPRIT [nowości]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Teoria i praktyka projektowania zbiorników żelbetowych według Eurokodów! Drugi tom nowoczesnego podręcznika poświęconego projektowaniu zbiorników żelbetowych na materiały sypkie i ciecze, uwzględniającego zalecenia najnowszych norm europejskich. Autorki kompleksowo omówiły najważniejsze zasady i reguły obliczeniowe dotyczące projektowania, realizacji wykonania i napraw zbiorników przemysłowych, zbiorników w oczyszczalniach ścieków i zbiorników wodociągowych. W pierwszej części drugiego tomu opisano: oddziaływania i obciążenia wywierane na zbiorniki (Eurokod 2-3 projektowanie zbiorników żelbetowych, Eurokod 1-4 obciążenia oddziałujące na zbiorniki i silosy); zasady obliczania sił wewnętrznych na ściany zbiorników o przekroju kołowym oraz na zbiorniki prostopadłościenne; obliczanie sił wewnętrznych metodą elementów skończonych; zasady wymiarowania, konstruowania i zbrojenia zbiorników; wykonawstwo, szczególne konstrukcje zbiorników oraz ich trwałość, awarie i naprawy. Szczególną zaletą książki są wyczerpujące omówienia i komentarze do wymagań normowych w zakresie projektowania zbiorników na ciecze. Niezwykle pomocne dla studentów i projektantów są także zaprezentowane przez Autorki rozwiązania dotyczące inżynierskich metod projektowania posadowień żelbetowych zbiorników z uwzględnieniem modelowania współpracy konstrukcji z podłożem gruntowym. W drugiej części podręcznika przedstawiono przykłady obliczania różnych zbiorników w sposób tradycyjny. Ebook jest przeznaczona dla studentów kierunku budownictwo, a także dla projektantów konstrukcji. Ebook porusza temat Projektowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zbiorników. Jeśli interesuje Cię: żelbetowych, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Zbiorniki w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to ciecze.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13374 osób
ISBN 978-83-011-7816-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Projektowanie zbiorników żelbetowych, t. 2. Zbiorniki na ciecze Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany