Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Styczeń 2012 , 547 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1323 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki HISTORIA / do 14,90zł!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do wersji PC gry Prototype 2 zawiera bardzo dokładny opis przejścia wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza. Ponadto w opracowaniu znalazły się informacjie dotyczące potyczek, umiejętności, sekretów, a także działań z ukrycia. Skrócona wersja spisu treści:-[Poradnik do gry\ Prototype 2 w wersji na PC-[Główny wątek fabularny\ 1 - Spotkanie ze stwórcą-[Główny wątek fabularny\ 2 - Zmartwychwstanie-[Główny wątek fabularny\ 3 - Przeżyją najsilniejsi-[Główny wątek fabularny\ 4 - Lep na muchy-[Główny wątek fabularny\ 5 - Drenaż mózgu-[Główny wątek fabularny\ 6 - Projekt Długi Cień-[Główny wątek fabularny\ 7 - Czas żerowania-[Główny wątek fabularny\ 8 - Szczur laboratoryjny-[Główny wątek fabularny\ 9 - Zbawienie-[Główny wątek fabularny\ 10 - Szalony naukowiec-[Główny wątek fabularny\ 11 - Orion Faza Druga-[Główny wątek fabularny\ 12 - Dobór naturalny-[Główny wątek fabularny\ 13 - Most powietrzny-[Główny wątek fabularny\ 14 - Wrogowie i sojusznicy-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 56 Informacja o grze Gra akcji, w której wcielamy się w bohatera dysponującego nadludzkimi zdolnościami będąca kontynuacją przeboju z 2009 roku. Powracamy na wyspę Manhattan, znajdującą się pod kwarantanną z powodu zamieniającego ludzi w potwory wirusa. Tym razem naszym zadan Gra Prototype 2, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Prototype. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1323 osób
ISBN 978-83-8055-417-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Prototype 2 - PC - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany