Czy lubisz się bać? Uwielbiasz oglądać horrory, a przerażające opowieści przy ognisku w środku ciemnego lasu powodują u Ciebie przyjemny dreszczyk? Gdy inny wybiegają z krzykiem z kina, Ty dopiero zaczynasz się dobrze bawić? y: Arial, sans-serif; font-size: 11.818181991577148px; line-height: 15px;" /> Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, to ta Ebook powinna trafić w Twoje ręce. Dzięki niej dowiesz się: - jak śmiertelnie przestraszyć osobę z arachibutyrofobią - gdzie u osób z trichofagią tworzą się kołtuny - jak przy pomocy białego szczura sprawić, że małe dziecko będzie się bać Świętego Mikołaja - czy bez pomocy środków psychoaktywnych możesz sobie zapewnić „adrenalinowy haj” Przekonaj się o tym sam i spraw, że strach nie będzie mieć przed Tobą żadnych tajemnic.  Ebook porusza temat Przestraszony.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Psychologia duszy i umysłu

Ebook 100happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni
Ebook Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
Ebook Osiem minut medytacji. Spokój umysłu na co dzień
Ebook ABC pewności siebie i atrakcyjności
Ebook Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia
Ebook Bądź zawsze sobą

ISBN 978-8-3935-6130-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Przestraszony umysł Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany