Autor: Emil Borkowicz, Styczeń 2016 , 100 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1147 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 2 tłuste tomy w cenie 1!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jest to kompendium wiedzy o grze Metin2. Dzięki tej książce poznasz grę i jej tajniki. Emil Borkowicz jako pierwszy w Polsce wydał książkę o Metin2. Przewodnik gracza Metin2 jest czwartą książką napisaną przez Emila.    Jedyny poradnik o grze Metin2, który był ró ;wnież wydawany w wersji papierowej (nakład wyczerpany), więc do sprzedaży dostępna jest tylko wersja elektroniczna. W maju 2010 roku Emil Borkowicz, jako pierwszy w Polsce wydał e-booka o grze Metin2 („Wszystko o Metin2”). Trzy miesiące później ukazała się wersja drukowana, która cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród graczy. Od tamtej chwili do czasów dzisiejszych Emil wydał: Przewodnik po świecie Metin2 (sierpień 2010), Wszystko o Metin2. Wydanie II (listopad 2010), Wszystko o Metin2. Wydanie II poprawione i uaktualnione (luty 2011) oraz Przewodnik gracza Metin2 (czerwiec 2011).   Zastanawiałeś się może kiedyś:   Jak osiągnąć duży poziom w szybkim czasie? Gdzie szybko wbijać poziom posiadając słabą lub dobrą postać? Skąd gracze (nawet na małych poziomach) mają bardzo duże ilości Yang? Czy istnieje, coś takiego jak sposób na to, żeby kowal zawsze ulepszył, a KU zawsze weszła? Kim jest Yangseller i skąd bierze takie ilości Yang? Czego Metin2 nas uczy? Co zrobić, aby mieć bezpieczny komputer? -------- Czy to prawda, że kto się z kim zadaje takim się staje? Co zrobić, żeby nie dostać bana za kupno Yang na Allegro? Jak prawidłowo zarządzać czasem? Co zrobić, gdy twoje konto zostanie zablokowane? Czy istnieje w Metin2 szczęście i pech? Co robić żeby się nie nudzić w Metin2? I wiele, wiele innych Data wydania: 06/2011 Ebook porusza temat Przewodnik. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: gracza. Jeśli interesuje Cię: Metin2, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Znajdź tani lot:

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1147 osób
ISBN 978-8-3931-1503-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Przewodnik gracza Metin2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany