Autor: Michał Knauff, Agnieszka Golubińska, Piotr Knyziak, Wrzesień 2019 , 92 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5119 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Literackie dla DZIECI i MŁODZIEŻY / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kolejne zeszyty są uzupełnieniem książki Tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych. Zeszyt 1 zawiera kompletny przykład dotyczący całej budowli czterokondygnacyjnego, niepodpiwniczonego budynku o przeznaczeniu biurowym. Ebook porusza zagadnienia związane ze współpracą poszczególnych części konstrukcji i z oceną oddziaływań między nimi. W poszczególnych rozdziałach przedstawia o pis techniczny budowli oraz obliczanie takich jej elementów, jak: - płyty i belki, - słupy środkowe oraz skrajne, - wieńce, powiązania, przerwy w betonowaniu, - stopy fundamentowe słupów środkowych. Ostatni rozdział stanowią komentarze do przedstawionych obliczeń. Te same lub podobne tablice można znaleźć w normach i w innych Ebookch, ale nie ma w nich kilku istotnych algorytmów i tablic, opracowanych przez nas. Wszystkie zastosowane w przykładzie wzory i tablice doprowadzają do wyników zgodnych z ogólnymi metodami opisanymi w aktualnej normie, chociaż mogą nie być ściśle zgodne z metodami uproszczonymi, w tejże normie zalecanymi (np. sprawdzanie szerokości rys). W związku z gwałtowną zmianą prawie wszystkich norm projektowania, spowodowaną przez wprowadzenie norm europejskich, taki przykład może być pożyteczny nie tylko dla studentów, ale także dla doświadczonych konstruktorów. Ze Wstępu Ebook porusza temat Przykłady. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: obliczania. Jeśli interesuje Cię: konstrukcji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: żelbetowych w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Zeszyt.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5119 osób
ISBN 978-83-011-8159-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. Zeszyt 1 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany