Autor: Michał Knauff, Agnieszka Golubińska, Bartosz Grzeszykowski, Wrzesień 2019 , 140 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6509 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dzień Kobiet + Dzień Mężczyzn = Dzień Naszych Kursantów! | Kursy DO 49,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wykonując obliczenia bez komputera konstruktor miał pod kontrolą każdą operację arytmetyczną, co zwykle prowadziło zwykle do wykrycia ewentualnych pomyłek (zwłaszcza grubszych) i zapewniało, że istotne wyniki nie były obarczone wielkimi błędami. Komputer nie rozróżnia błędów mało istotnych od błędów grubych niektóre pomyłki w danych mogą wywołać błędy, które trudno zauważyć. Dlatego niejeden k onstruktor czuje się niepewnie, gdy musi ważne elementy projektu oprzeć wyłącznie na wynikach z komputera. Przy posługiwaniu się programami komputerowymi wskazana jest więc pewna dawka nieufności. Dla tych nieufnych napisaliśmy tę książkę. Mamy nadzieję, że posługiwanie się nią nie będzie istotnie różniło się ani pracochłonnością, ani dokładnością wyników, od posługiwania się komputerem. Ebook porusza temat Przykłady. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: obliczania. Jeśli interesuje Cię: konstrukcji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: żelbetowych w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Zeszyt.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6509 osób
ISBN 9788301183141. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. Zeszyt 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany