Co może powiedzieć o człowieku jego wygląd zewnętrzny: ubranie, uczesanie, makijaż? Okazuje się, że więcej niż można sobie wyobrazić. Umiejętna Analiza z wyglądu jest doskonałym sposobem na poznanie i zrozumienie człowieka - jego problemów, obaw, ale także marzeń i priorytetów. Kolory, które lubimy, sukienki, spodnie, buty, określona fryzura czy wyrazisty makijaż - to ba rdzo ciekawe wskazówki, dotyczące naszych lęków i pragnień. Ebook "Psychologia ubioru" to przewodnik po symbolice wyglądu, która odsłania nasze wnętrze. To także wyczerpująco opracowany podręcznik do zajęć z NAO. Zawiera szczegółowo opisane elementy analizy ze wskazówkami interpretacyjnymi. *** Nieinwazyjna Analiza Osobowości — w skrócie NAO — zawiera w sobie takie nowoczesne elementy oceny charakteru człowieka jak psychografologia, mowa ciała, analiza wypowiedzi i analiza z wyglądu. Ebook porusza temat Psychologia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: ubioru.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Znajdź tani lot:


Inne ebooki w kategorii Wygląd i wizerunek

Ebook 20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!
Ebook ABC pewności siebie i atrakcyjności
Ebook Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu! Wydanie 2
Ebook Psychologia nadmiernego jedzenia. Przyczyny - konsekwencje - sposoby zmiany
Ebook Wiem, co jem? Psychologia nadmiernego jedzenia i odchudzania się
Ebook Motywator dietetyczny

ISBN 978-8-3940-6140-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Psychologia ubioru Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany