Autor: Michał Rusinek, Listopad 2017 , 0 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7721 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biegaj z nami EBOOKI -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Pypcie: z życia (autora) wzięte, kulturalne, historyczne i nostalgiczne, współczesne, wirtualne i komórkowe, kulinarne, zapożyczone, językoznawcze, obywatelskie. ***PILNE. Nie znajdziesz lepszej polszczyzny niż Rusinka.*** Taki intrygujący komunikat przewijałby się dziś jako pasek w telewizji. Jako odpowiednik Paska Jana Chryzostoma, najbardziej szalonego naszego zabytku językowego. To taka pętla czasowa, że można by się na pasku powiesić. Tylko po co to robić!? Czy nie lepiej bawić się i dziwić, zanurzać w odmętach i mętach języka i znajdować w tym czystą przyjemność? Wzorem Rusinek. Michał Rusinek Michał Ogórek Te opowieści, właściwie błahe, lecz nakreślone z prawdziwym mistrzostwem, są obrazkami naszej codzienności wplecionej w język i naszego języka wplecionego w codzienność uzmysławiają nam, że język jest czymś bardzo osobistym, a użyty w sposób nietypowy pozwala dostrzec zadziwiające wymiary rzeczywistości (Organizujemy sylwestry. Dowolne terminy). Czy to delikatnie pastwiąc się nad słowną kreatywnością naszych rodaków (Mariola frontuje na nabiale, Rekord Guinnessa największy Papież na świecie), czy to ukazując zabawne sytuacje, których głównym bohaterem jest język (Znaleziono psa. Wiadomość w smażalni), czy wreszcie opisując nieporozumienia wynikłe z niestandardowego użycia słów (Pokażę panu cipkę), Rusinek zdradza ogromną czułość wobec języka i fascynację jego przewrotnością Katarzyna Kłosińska Ebook porusza temat Pypcie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: języku.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7721 osób
ISBN 978-83-268-1982-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pypcie na języku Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany