Autor: Gniewomir Sarbicki, Kwiecień 2019 , 440 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11628 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Matematyka w Pythonie. Algebra, statystyka, analiza matematyczna i inne dziedziny. Do końca dnia (07.12.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Weź Pythona na uczelnię! Python to jeden z tych języków programowania, bez których trudno się dziś obejść. Dzięki słynnej elastyczności oraz rozbudowanemu zestawowi narzędzi i bibliotek można wykorzystywać go w najróżniejszych projektach i na najróżniejszych platformach, a łatwość opanowania podstaw zachęca do nauki. Sprawdź sam, jak wygo dnie i prosto da się w nim pisać własny kod, opracowywać aplikacje desktopowe, projektować strony www czy przeprowadzać obliczenia numeryczne. Ebook Python. Kurs dla nauczycieli i studentów powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą opanować podstawy Pythona i praktycznie wykorzystywać go na co dzień. Kurs dzieli się na dwie części: pierwsza zawiera wprowadzenie do języka, pozwalające ruszyć z własnymi projektami; druga zaś wprowadza ważne, bardziej rozbudowane konstrukcje językowe. Niezwykle istotnym atutem tego podręcznika są ćwiczenia wraz z rozwiązaniami, opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń autora. Można tu znaleźć zarówno materiały do samodzielnej nauki, jak i inspiracje do prowadzenia własnych zajęć z uczniami czy studentami. Jeśli chcesz zacząć aktywnie korzystać z niesamowitych możliwości Pythona, ta Ebook jest dla Ciebie! Podstawowe elementy, operacje i funkcje Programowanie obiektowe i graficzny interfejs użytkownika Wielowątkowość i komunikacja sieciowa Obsługa baz danych i współpraca z serwerem Apache Obliczenia numeryczne i zarządzanie atrybutami w klasach Iteratory, generatory, koprocedury Współbieżność wykorzystująca podprocesy Moc Pythona w Twoich rękach! Ebook porusza temat Python. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: nauczycieli. Jeśli interesuje Cię: studentów, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11628 osób
ISBN 978-83-283-4566-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Python. Kurs dla nauczycieli i studentów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany