Autor: Przemysław Ciszek, Maciej Chakowski, Lipiec 2020 , 51 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2432 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki FILIA / Zacznij lato kobieco! / -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jeżeli firma zatrudnia więcej niż 100 pracowników i nie działają w niej związki zawodowe, pracodawca powinien zorganizować wybory rady pracowników - nowego organu, z którym będzie konsultował najważniejsze decyzje ekonomiczne i informował o planach związanych z zatrudnieniem. Od 24.03.2008 r. obowiązek ten będzie dotyczył także pracodawców zatrudniających więcej niż 50 pracowników. Publikacja omawia takie zagadnienia jak: wyłonienie rady we współpracy z pracownikami, także w sytuacji, gdy w firmie działają związki zawodowe i nie wyłonią rady pracowników, zakres spraw konsultowanych z radą, zasady ponoszenia kosztów funkcjonowania rady, zasady ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa przez członków rady, zakres ochrony pracowniczej członków rady. W publikacji zamieszczono 20 gotowych wzorów dokumentów, które ułatwiają organizowanie wyborów i zapewnią sprawne funkcjonowanie rady. Ebook porusza temat pracowników. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: firmie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2432 osób
ISBN 978-83-255-0110-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rada pracowników w firmie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany