Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 72 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2701 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Krajobraz po życiu. Śladami Galicji. Opowieści o ludziach i miejscach. Do końca tygodnia (01.03.2020) za 19,95 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Randal's Monday zawiera wskazówki przydatne podczas przygody z tą zabawną, pełną czarnego humoru pozycją. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie czynności niezbędne do ukończenia rozgrywki. Dla ułatwienia poruszania się po poradniku każdy rozdział został podzielony na podrozdziały opisujące kolejne cele, jakie należy zrealizować. W trakcie zaba wy możesz zdobyć 21 osiągnięć powiązanych z platformą Steam - ponieważ część z nich jest opcjonalna, oprócz zebrania wszystkich w ostatnim rozdziale, wyjaśnienia, jak je otrzymać, pojawiają się też w treści poradnika. W grze sterujesz tytułowym bohaterem Randalem Hicksem, który za sprawą klątwy tajemniczego pierścienia codziennie budzi się w... poniedziałek. Tytuł zawiera mnóstwo odniesień do popkultury, co stanowi jego wielką atrakcję, warto więc nie tylko podążać za głównym wątkiem i zagadkami, ale też dokładnie eksplorować otoczenie i zaczepiać wszystkie napotkane postacie - do wypatrzenia czeka mnóstwo smaczków. W poradniku do Randal's Monday znajdziesz: dokładny opis przejścia gry; objaśnienie wszystkich zagadek; wskazanie właściwych opcji dialogowych w sytuacjach tego wymagających; komplet osiągnięć (21). Poradnik do gry Randal's Monday zawiera szczegółowy opis przejścia tego tytułu, wraz z rozwiązaniem każdej z dostępnych zagadek. Dzięki licznym ilustracjom i specjalnym oznaczeniom nie będziesz miał żadnych problemem z ukończeniem gry. Randal's Monday - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Opuść mieszkanie Randala (Dzień 1 - poniedziałek - Pudełko pełne śmieci i zbyt dużo wolnego czasu) Kup bilet miejski (Dzień 1 - poniedziałek - Pudełko pełne śmieci i zbyt dużo wolnego czasu) Porady ogólne Opchnij trochę rupieci (Dzień 1 - poniedziałek - Pudełko pełne śmieci i zbyt dużo wolnego czasu) Nakarm jeźdźców Apokalipsy (Dzień 2190 - poniedziałek - Grill ostateczny) Przełam klątwę pierścienia (Dzień 2190 - poniedziałek - Grill ostateczny) Dostań się do mieszkania przyjaciela (Dzień 1 - poniedziałek - Pudełko pełne śmieci i zbyt dużo wolnego czasu) Dowiedz się, kto kupił pierścień (Dzień 2 - poniedziałek - Przepraszam, czyżbym wpadł w pułapkę czasu?) Osiągnięcia Stwórz bombę i ucieknij z więzienia (Dzień 6 - poniedziałek - Palisz? Nie, dziękuję, staram się rzucić) Ebook porusza temat Randal's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Monday. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2701 osób
ISBN 978-83-8055-852-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Randal's Monday - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany