Autor: Donald Norris, Wrzesień 2014 , 216 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6472 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Pomost między narzędziami edukacyjnymi, a profesjonalnymi językami programowania. Wypróbuj App Inventor! Stwórz grę mobilną bez kodowania!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Miniaturowy komputer i jego wielka moc!   Prawdziwy komputer wielkości karty kredytowej? Tak, to możliwe! Raspberry Pi to mały komputer o ogromnym potencjale, w dodatku naprawdę tani. Mało kto wie, że został on zaprojektowany z myślą o nauce programowania dla dzieci. Obecnie Pi sprawdza się w roli serwera WWW, odtwarzacza filmów lub sterownika au tomatyki. Masz pomysł na własny projekt i szukasz interesujących przykładowych projektów? Trafiłeś na doskonałą książkę poświęconą tej niezwykłej platformie! W trakcie lektury poznasz budowę Pi, przygotujesz go do pracy i pierwszego uruchomienia. To dopiero wstęp do niesamowitej przygody! W kolejnych rozdziałach zbudujesz migacz LED, odtwarzacz MP3, sterownik aparatu fotograficznego oraz system GPS. Ponadto przy niedużym nakładzie pracy będziesz mógł opracować system automatyki domowej, stację meteorologiczną oraz system zabezpieczeń domu. Ebook ta jest bogatym źródłem praktycznych projektów, które zapewnią Ci godziny świetnej zabawy! Sięgnij po tę książkę i: poznaj budowę oraz uruchom platformę Raspberry Pi zbuduj system automatyki domowej opracuj własną stację meteorologiczną przygotuj własny serwer czasu rzeczywistego (RTC) świetnie się baw przez długie godziny! Fascynujące projekty dla platformy Pi! Migacz LED Odtwarzacz MP3 Sterownik aparatu fotograficznego Lokalizator GPS Sejsmograf System automatyki domowej Domowy system bezpieczeństwa Czytnik NFC/RFID Stacja meteorologiczna Sterownik logiczny Samobieżny pojazd Wykrywacz promieniowania Zegar czasu rzeczywistego i serwer NTP Ebook porusza temat Raspberry. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Niesamowite. Jeśli interesuje Cię: projekty, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Szalony w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Geniusz.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6472 osób
ISBN 978-83-246-9174-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Raspberry Pi. Niesamowite projekty. Szalony Geniusz Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany