Autor: Józef Stala, Czerwiec 2016 , 277 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2946 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Literatura faktu [Wydawnictwo Rebis]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Edukacja religijna w rodzinie i szkole w perspektywie europejskiej. Publikacja w języku angielskim. Ebook porusza temat Religious. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Education/Catechesis. Jeśli interesuje Cię: Family, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Eurpoean w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Perspective.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -23%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2946 osób
ISBN 978-8-3707-2638-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Religious Education/Catechesis in the Family. A Eurpoean Perspective Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany