Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2642 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Domain-Driven Design. Zapanuj nad złożonym systemem informatycznym. Do końca dnia (28.03.2020) za 49,50 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zadaniem poradnika do Rise of the Tomb Raider jest przedstawienie wszystkich aspektów niniejszej gry, dzięki którym nowe przygody Lary Croft nie będą miały przed graczami żadnych tajemnic. Poradnik zawiera więc szczegółową solucję głównej kampanii dla jednego gracza, wraz ze wskazówkami dotyczącymi występujących w głównej ścieżce fabularnej zagadek, interakcji z różn ymi obiektami i radami dotyczącymi wyjścia cało z niebezpiecznych sytuacji. Ponadto w poradniku znalazło się dziesiątki informacji dotyczących ukrytych w syryjskiej świątyni i na terenie Syberii przedmiotów, czyli wszelkiego rodzaju dokumentów, fresków, antycznych monet i monolitów. Ważną częścią gry są także opcjonalne zadania poboczne, które przyjmujemy od tubylców. Ich spis także znajduje się w niniejszym poradniku. Podobnie zresztą jak i drobiazgowy opis przejścia wszystkich dostępnych w grze krypt i grobowców skrywających zarówno skarby jak i przede wszystkim nowe umiejętności, które pozyska Lara dzięki ich splądrowaniu. Ostatnią część poradnika stanowią opisy umiejętności Lary, dostępnego oręża, na który poza kilkoma rodzajami łuków składają się także pistolety, strzelby i broń maszynowa, rodzaje dostępnych w trakcie zabawy surowców, z których Lara wytwarza amunicję i ekwipunek, a także lista osiągnięć (achievementów). Poradnik do gry Rise of the Tomb Raider składa się z: Szczegółowej i bogato ilustrowanej solucji Lokalizacji wszystkich występujących w grze sekretów: Dokumentów, Antycznych Monet, Fresków i Monolitów Opisu przejścia opcjonalnych krypt i grobowców Opisu wszystkich misji pobocznych zlecanych przez Ocalałych Zestawu umiejętności Lary i ich ulepszeń wyposażenia Listy Osiągnięć Poradnik do gry Rise of the Tomb Raider zawiera m.in. szczegółowy i bogato ilustrowany opis przejścia gry, podstawowe informacje na temat sterowania, walki i rozwoju bohaterki czy dokładne mapy z zaznaczonymi sekretami oraz grobowcami. Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Wyzwania i skrzynie (Syberyjska dzicz) Zestawy surwiwalowe (Syberyjska dzicz) Dokumenty (Syberyjska dzicz) Artefakty (Syberyjska dzicz) Mapa (Syberyjska dzicz) Syberyjska dzicz Jak zdobyć wytrych? (Umiejętności) Lista osiągnięć (Osiągnięcia) Osiągnięcia Xbox One (Sterowanie) Ebook porusza temat Raider. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2642 osób
ISBN 978-83-8060-298-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany