Autor: Maciej "Czarny" Kozłowski, Krystian Smoszna, Luty 2020 , 895 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 907 osób

Zobacz promocję nowość!

Get The Strange Bestiary, The Strange corebook and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Risen 2: Mroczne wody zawiera szczegółowy opis zadań z podziałem na wyspy i fragmenty kontynentów, kolejno odwiedzanych podczas zmagań. Każda misja zawiera osobną mapkę, na której oznaczone są kluczowe dla niej postaci i lokacje. Skrócona wersja spisu treści: -[Bohater - Atrybuty\ Broń biała-[Bohater - Atrybuty\ Broń palna-[Bohater - Atrybuty\ Wytrzymałość-[Bohater - Atrybuty\ Cwaniactwo-[Bohater - Atrybuty\ Voodoo-[Bohater - Biegłości\ Broń biała-[Bohater - Biegłości\ Broń palna-[Bohater - Biegłości\ Wytrzymałość-[Bohater - Biegłości\ Cwaniactwo-[Bohater - Biegłości\ Voodoo-[Bohater - Zdolności specjalne\ Broń biała-[Bohater - Zdolności specjalne\ Broń palna-[Bohater - Zdolności specjalne\ Wytrzymałość-[Bohater - Zdolności specjalne\ Cwaniactwo-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 374 Informacja o grze Kontynuacja gry z gatunku cRPG stworzonej przez autorów znanej serii Gothic - studio Piranha Bytes. Choć tytuł nie wiąże się w żaden sposób z sagą o Bezimiennym, można w nim wychwycić parę podobieństw. Gra Risen 2: Dark Waters, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Mroczne. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 907 osób
ISBN 978-83-8055-375-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany