Autor: Włodzimierz Okrasa, Jan Herbst, Czerwiec 2016 , 124 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3827 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki INFORMATYKA / Wydawnictwo Naukowe PWN / -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja zawiera wyniki badań nad tworzącymi "trzeci sektor" organizacjami non-profit - zarówno instytucjami jak i nieformalnymi grupami okołokościelnymi. Celem projektu było uzyskanie obiektywnego obrazu aktywności tych organizacji. Ebook porusza temat Rodzaje. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: uczestnictwa. Jeśli interesuje Cię: Instytucje, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: społeczne w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Kościoła. Jeśli szukasz ebooków o: jednostki, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat parafialne.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3827 osób

Tagi ebooka

ISBN 978-83-707-2762-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rodzaje uczestnictwa. Instytucje społeczne Kościoła i jednostki parafialne w świetle badań statystyczno-socjologicznych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany