Autor: Sławomir Zaręba, Czerwiec 2016 , 243 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2204 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wsłuchaj się w biznes! / Audiobooki do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Polacy 2009 w diagnozie socjologicznej. Zebrane w publikacji analizy statystyczne ukazują Polaków w wybranych obszarach ich funkcjonowania. Ebook staje się znaczącym głosem w dyskusji na temat transformacji mentalnej Polaków. Ebook porusza temat Rodzina. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: religia. Jeśli interesuje Cię: społeczeństwo, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Polacy w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to diagnozie. Jeśli szukasz ebooków o: socjologicznej, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -21%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2204 osób

Tagi ebooka

ISBN 978-8-3707-2646-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rodzina-religia-społeczeństwo. Polacy 2009 w diagnozie socjologicznej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany