Autor: Richard Pipes, Grudzień 2013 , 719 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6733 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo We Need YA! / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wielkie dzieło o budowie imperium sowieckiego przez bolszewików i ich wysiłkach rozszerzenia rewolucji komunistycznej na inne kraje. Autor wykracza poza czysto polityczne dzieje walki o władzę, z rozmachem opisując chaos i dramat wojny domowej, ogrom ludzkiej tragedii, a także politykę kulturalną bolszewików. "Rosja bolszewików" jest trzecią częścią znakomitej trylogii poświęconej historii R osji, obok "Rosji carów" i "Rewolucji rosyjskiej". Żadna recenzja nie jest w stanie oddać sprawiedliwości temu dziełu. To Ebook pisana z pasją, której wielkie walory naukowe wynikają z uniwersalnych wartości, takich jak prawda, honor, odpowiedzialność i świętość życia ludzkiego. "Philadelphia Inquirer" Arcydzieło. Obszerny i głęboko humanistyczny opis wydarzeń, które przez długi czas błędnie rozumiano i przedstawiano. "New YorkReview of Books" Ebook wybitnego uczonego. Rozdział dotyczący polityki kulturalnej bolszewików to najlepiej napisany krótki zarys tego przedmiotu. Monumentalne dzieło z dziedziny historii politycznej. "Guardian" Ebook porusza temat bolszewików.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6733 osób
ISBN 9788363986551. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rosja bolszewików Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany