Autor: Innokenty Rudenko, Tsunami Computing, Kwiecień 2001 , 432 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11075 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Bad boy i chłopczyca. Do końca dnia (02.12.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook jest praktycznym przewodnikiem dotyczącym konfiguracji routerów Cisco w złożonych sieciach, opartych na protokole IP. Omawia takie tematy jak: statyczne routowanie, dynamiczne protokoły routowania (w tym RIP, IGRP, EIGRP i OSPF, redystrybucja i filtrowanie). Przedstawione zagadnienia uzupełniają przykłady. Autorzy opisują krok po kroku konfigurowanie routera, co pomaga zrozumieć i konfigurować: Mostkowanie przy użyciu routerów Cisco. Mostkowanie translacyjne i SRB. Routowanie statyczne. Wersje 1 i 2 protokołu RIP. IGRP i EIGRP. Podstawową wersję protokołu OSPF. OSPF dla wielu obszarów. Wirtualne połączenia OSPF. OSPF w sieciach NBMA. Filtrowanie danych. Filtrowanie informacji o routowaniu. Redystrybucję. Ebook jest przeznaczona dla: administratorów sieci wykorzystujących routery Cisco. profesjonalistów sieciowych, chcących podwyższyć swe umiejętności w zakresie stosowania routerów Cisco. wszystkich, którzy przygotowują się do testu CCIE. Książki z serii "Czarna księga" to niezbędne przewodniki, do których można wielokrotnie sięgać. Odsłaniają tajniki kluczowych technologii, systemów operacyjnych i języków programowania. Za ich pomocą, zrealizować można zarówno łatwe, jak i trudne zadania. "Czarne księgi" są przeznaczone dla wymagających użytkowników, administratorów i specjalistów systemów sieciowych, programistów. Ebook porusza temat Routery. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Czarna. Jeśli interesuje Cię: księga, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -35%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11075 osób
ISBN 83-7197-286-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Routery Cisco. Czarna księga Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany