Autor: Pascal-Marie-Henri Lucas, Maj 2019 , 276 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10356 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Bazuj na sprawdzonej wiedzy! [Podręczniki -25%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Rozwój myśli taktycznej we Francji i w Niemczech 1914-1918" kolejna Ebook Wydawnictwa Tetragon traktująca o I wojnie światowej, a w szczególności o jej aspektach taktycznych, jest dziełem ppłk. Pascala Lucasa. Początkowo drukowana w częściach w "Revue Militaire Generale" doczekała się wersji książkowej ze względu na popularność jaką się cieszyła, a także wysokim ocenom francuskiej generalicj i. Jest to swego rodzaju podręcznik obrazujący przebieg Wielkiej Wojny, a przynajmniej tak został potraktowany przez Wojsko Polskie, które wydało go w 1924 r., w zasadzie równolegle z wydaniem francuskim. Czytelnik, dzięki lekturze "Rozwoju myśli taktycznej...", będzie miał możliwość porównania postrzegania I wojny światowej w jej aspekcie taktycznym przez Francuzów, z perspektywą niemiecką - wystarczy wziąć do ręki dzieło Williama Balcka, "Rozwój taktyki w ciągu Wielkiej Wojny". Uważna lektura umożliwi wychwycenie niuansów, które już kilkanaście lat później, doprowadzą do klęski Francji i zwycięstwa Niemiec. Ebook porusza temat Rozwój. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: taktycznej. Jeśli interesuje Cię: Francji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Niemczech w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to podczas.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10356 osób
ISBN 978-83-63374-71-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rozwój myśli taktycznej we Francji i w Niemczech podczas wojny 1914-1918 r Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany