Zobacz promocje nowość!

Get Bloom County Episode XI: A New Hope and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Rzeczywistość a sens życia" to tekst, który za swój główny temat obrał refleksję nad szeroko pojętym losem ludzkim. Jak czytamy w recenzji dr Pawła Kasprzyka:  "Proza ta jest refleksyjna, zmuszająca do myślenia i zastanowienia się nad egzystencją jednost­ki w naszej ziemskiej rzeczywistości." Trudno zatem o tematykę bardziej aktualną i uniwersalną jednocześnie. pan> Publikacja ta stanowi niezwykle ciekawą lekturę również z uwagi na osobę autora, o którym u recenzentów przeczytać możemy, iż: "posiada niezwykle cenny dar. Umiejętność refleksji nad życiem, refleksji nad posiadaną wiedzą i kojarzenia faktów. I choć nie jest profesjonalnym fi­lozofem, to jego konstrukcja myślowa, umiejętność budowy struktury wiedzy i logika utrwalania tekstu sprawiają, iż ma się wrażenie, że im dalej czytamy, tym jest on lepszy". Jeśli więc nieobce są nam ontologiczne dylematy, "Rzeczywistość a sens życia" stanowi pozycję obowiązkową. O autorze Zygmunt Bałtruszewicz - autor wielu artykułów  o filozofii i fizyce. Napisał książki pt. Mity i nauka o współczesnej fizyce i Człowiek współtwórcą Natury oraz kilka bajek.     Ebook porusza temat Rzeczywistość.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-7975-010-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rzeczywistość a sens życia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany