Autor: Zygmunt Bałtruszewicz, Grudzień 2014 , 197 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1662 osób

Zobacz promocję nowość!

-81% na ebooka Dziennik 1967-1976. Do końca dnia (07.06.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Rzeczywistość a sens życia" to tekst, który za swój główny temat obrał refleksję nad szeroko pojętym losem ludzkim. Jak czytamy w recenzji dr Pawła Kasprzyka:  "Proza ta jest refleksyjna, zmuszająca do myślenia i zastanowienia się nad egzystencją jednost­ki w naszej ziemskiej rzeczywistości." Trudno zatem o tematykę bardziej aktualną i uniwersalną jednocześnie.   Publikacja ta stanowi niezwykle ciekawą lekturę również z uwagi na osobę autora, o którym u recenzentów przeczytać możemy, iż: "posiada niezwykle cenny dar. Umiejętność refleksji nad życiem, refleksji nad posiadaną wiedzą i kojarzenia faktów. I choć nie jest profesjonalnym fi­lozofem, to jego konstrukcja myślowa, umiejętność budowy struktury wiedzy i logika utrwalania tekstu sprawiają, iż ma się wrażenie, że im dalej czytamy, tym jest on lepszy".   Jeśli więc nieobce są nam ontologiczne dylematy, "Rzeczywistość a sens życia" stanowi pozycję obowiązkową.   O autorze Zygmunt Bałtruszewicz - autor wielu artykułów  o filozofii i fizyce. Napisał książki pt. Mity i nauka o współczesnej fizyce i Człowiek współtwórcą Natury oraz kilka bajek. Ebook porusza temat Rzeczywistość.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1662 osób
ISBN 978-83-7975-010-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rzeczywistość a sens życia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany