Autor: red. Wiesław Kaczanowicz, Styczeń 2018 , 108 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2266 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PEDAGOGIKA / Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja jest adresowana do historyków, archeologów, numizmatyków oraz miłośników świata antycznego. Ebook porusza temat antyczny. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Polityka. Jeśli interesuje Cię: pieniądz, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Ancient w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Politics.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2266 osób
ISBN 978-83-226-3048-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Rzym antyczny. Polityka i pieniądz / The Ancient Rome. Politics and Money. T. 6 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany