Autor: Artur "Roland" Dąbrowski, Jakub "Ogór" Ogórek, Styczeń 2005 , 64 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3904 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki SKARPA Warszawska [do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik zawiera zestawienia dwóch nowych postaci - krasnoluda i demona, oraz opisy prawdopodobnie wszystkich questów zawartych w dodatku Sacred: Podziemia. Skrócona wersja spisu treści:-Wstępniak-Spis questów-[Postacie\ Krasnolud-[Postacie\ Demon-[Solucja\ Questy 1-5-[Solucja\ Questy 6-10-[Solucja\ Questy 1 1-15-[Solucja\ Questy 16-20-[Solucja\ Questy 21-27-[Questy poboczne\ Pieczarkowy Pagórek cz. 1-[Questy poboczne\ Pieczarkowy Pagórek cz. 2-[Questy poboczne\ Purgatori cz. 1-[Questy poboczne\ Purgatori cz. 2-[Questy poboczne\ Wonny Las-[Questy poboczne\ Krasnoludzkie Ruiny-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 22Informacja o grzeUnderworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG (hack'n'slash), zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji.Gra Sacred: Underworld, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Sacred:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Podziemia. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3904 osób
ISBN 978-83-8050-796-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sacred: Podziemia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany