Autor: Artur "Roland" Dąbrowski, Styczeń 2004 , 112 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4001 osób

Zobacz promocję nowość!

-50% na ebooka Reguła 80/20. Zasada, która odmienia świat. Do końca tygodnia (24.01.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Witajcie w świecie Ankarii! Poradnik do "Sacred" zawiera opis przejścia gry w najlepszy sposób, dokładne opisy wszystkich sześciu postaci, a także spis wszystkich Easter Eggs.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Zdolności-[Postacie\ Gladiator-[Postacie\ Serafia-[Postacie\ Leśna Elfka-[Postacie\ Mroczny Elf-[Posta cie\ Mag Bojowy-[Postacie\ Wampirzyca-Mapa świata-Mapa świata - West Ancaria-Mapa świata - East Ancaria-[Akt I Gladiator\ Misje 01-04-[Akt I Seraphia\ Misje 05-07-[Akt I Leśna Elfka\ Misje 08-09-[Akt I Mroczny Elf\ Misje 10-11-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 54Informacja o grzeGra z gatunku action/cRPG oferująca graczom, miłośnikom tego typu rozrywki, obszerny i różnorodny świat fantasy, Ancaria, oraz rozbudowaną fabułę złożoną z ponad 30 głównych misji, a ponadto ponad 200 pobocznych, których wykonanie nie ma bezpośredniego wpGra Sacred, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Sacred. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4001 osób
ISBN 978-83-8050-530-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sacred - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany