Autor: Łukasz "Salantor" Pilarski, Styczeń 2015 , 84 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10378 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki FIZYKA / -60% / Wydawnictwo Copernicus Center Press

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Gat out of Hell to kolejna odsłona przygód gangu Third Streets Saints. Tym razem zadaniem gracza jest uratować Prezydenta, którego Szatan uznał za dobry materiał na męża dla swojej córki. W tym celu gracz będzie musiał zaprowadzić chaos w Piekle, okradając upadłego anioła, niszcząc jego własność i zabijając służące mu demony. Głównym bohaterem najnowszej części cyklu Saint's Row jest Johnny Gat, gra oferuje jednak możliwość kierowania jeszcze jedną postacią, Kinzie Kensington. Poniższy poradnik zawiera wszystko, co niezbędne do stuprocentowego ukończenia gry, w tym: Porady ogólne dotyczące rozgrywki oraz poruszania się po mieście Informacje i rady na temat dostępnych w grze broni, mocy oraz ulepszeń Listę występujących w grze przeciwników wraz z najlepszymi taktykami na ich pokonanie Opis zadań prowadzących do uwolnienia Prezydenta Opisy wszystkich dostępnych w grze aktywności oraz celów Informacje na temat zadań losowych Lokalizacje wszystkich występujących w grze znajdziek W poradniku do gry Saints Row: Gat out of Hell zawarto liczne porady ogólne, zestawienie informacji dotyczących broni, mocy i ulepszeń, a także przeciwników i taktyk na ich pokonanie. Opisano wszystkie dostępne zadania, znajdźki, a także aktywności. Saints Row: Gat out of Hell - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Pistolety (Uzbrojenie) Broń biała (Uzbrojenie) Akcje Cele Sklepy Portale Zasoby (Porady ogólne) Seven Deadly Weapons/Siedem Broni Głównych (Uzbrojenie) Moce Przerywniki (Misje głównego wątku) Ebook porusza temat Saints. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10378 osób
ISBN 978-83-8060-161-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Saints Row: Gat out of Hell - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany