Autor: Radosław Sokół, Kwiecień 2004 , 248 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13745 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Naucz się stosować sztuczną inteligencję w swoim projekcie!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Płyta CD-ROM to obecnie najtańszy nośnik danych. Pojemność 700 MB, niska cena nagrywarek i płyt, a także coraz większa szybkość zapisu -- to podstawowe atuty tej technologii. Możliwości nagrywania płyt CD za pomocą nagrywarki podłączonej do komputera są coraz większe -- możemy nagrywać już nie tylko dane, ale także muzykę i filmy. Jeśli szukasz informacji na temat instalacji nagrywark i w komputerze i wykorzystania popularnego oprogramowania do nagrania danych lub swoich ulubionych utworów muzycznych, trafiłeś na odpowiednią książkę. Dowiesz się z niej wszystkiego, co jest niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości oferowanych przez technologię CD-ROM. Zasady zapisu danych na płytach CD Podłączanie nagrywarki do komputera i optymalizacja konfiguracji komputera Nagrywanie płyt CD w systemie Windows XP Pakiety Nero Burning Rom i Nero Express Zapisywanie płyt z danymi i muzyką Tworzenie i wykorzystywanie obrazów płyt Zapis wielosesyjny Kopiowanie płyt Boisz się, że nie poradzisz sobie z instalacją nagrywarki i nagrywaniem płyt CD? Ta Ebook została napisana po to, aby Ci w tym pomóc. Nagraj samodzielnie płyty CD z danymi i muzyką Poznaj zasady zapisu na płytach CD Zapisz dane na płycie CD Stwórz CD z muzyką Ebook porusza temat wypalam.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13745 osób
ISBN 83-7361-435-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sam wypalam CD Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany