Autor: Łukasz "Keczup" Wiśniewski, Luty 2020 , 63 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 520 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego - BIZNES I EKONOMIA [-60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poniższy, nieoficjalny poradnik stanowi kompletny opis przejścia gry Samorost 3, trzeciej odsłony przygodowej serii czeskiego studia Amanita Design. Produkcja ta jest klasyczną przygodówką point & click, wymagającą od gracza rozwiązywania różnego rodzaju łamigłówek i podążania za wskazówkami głównego bohatera i postaci niezależnych. W poniższym poradniku znajdziecie opis poszczególnych lo kacji, wskazówki dotyczące kolejności działań, rozwiązanie łamigłówek oraz sposoby na zdobycie wszystkich osiągnięć na platformie Steam. Na początku poradnika znajdziecie również rozdział porady ogólne, gdzie zostaną opisane wszystkie aspekty które zapewnią płynniejszą rozgrywkę i większą radość z obcowania z grą. Oznaczenia w poradniku: czerwonymi okręgami zostaną oznaczone ważne punkty interaktywne w danej lokacji numerami zostaną oznaczone punkty interaktywne, które naciśnięte w odpowiedniej kolejności umożliwią rozwiązanie zagadki (#1)(#2)- oznaczenia obrazków w solucji, jeśli do danego opisu będzie ich więcej niż jeden kolorem czerwonym zostaną zaznaczone wszystkie elementy związane bezpośrednio z głównym wątkiem opowieści kolorem niebieskim oznaczone będą interaktywne elementy, które nie są obowiązkowe do ukończenia gry W poradniku do gry Samorost 3 znajdziesz przede wszystkim dokładny opis przejścia gry. Dowiesz się z niego jak rozwiązać każdą z napotkanych zagadek oraz gdzie odnaleźć wszystkie przydatne przedmioty. W grze opisano też lokalizację znajdziek. Samorost 3 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Rozpocznij przygodę (Planeta Dom) Przejdź przez urwisko (Planeta Dom) Zmontuj statek kosmiczny (Planeta Dom) Śpiewające duszki (Planeta Dom) Zagadka Grzybiarza (Planeta Dom) Zagadka z gwiazdą (Włochata Kometa) Poruszanie się po świecie (Podstawy) Menu i porady ogólne (Podstawy) Wskazówki, pamiątki dźwiękowe i książki (Podstawy) Dziurka od klucza (Włochata Kometa) Ebook porusza temat Samorost. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 520 osób
ISBN 978-83-8060-361-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Samorost 3 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany