Autor: Piotr Kłyk, Listopad 2017 , 29 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5658 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP50 Wydawnictwa SQN / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Gafy, wpadki, faux pas... Co to jest dress code i czemu ma służyć? Grupa nauczycieli, gość z zagranicy, nowi znajomi podczas przyjęcia... Dyrektor powinien wiedzieć, jak się zachować - kiedy podać rękę, wręczyć wizytówkę czy pójść przodem. W e-booku Savoir-vivre w pracy znajdą Państwo wiele ciekawych i przydatnych porad dotyczących savoir-vivre, które w praktyce będzie mógł wykorzystać każdy dyr ektor placówki oświatowej m.in.: - czym jest etykieta biznesu, - jak przygotowywać zaproszenia, - jak wręczać wizytówki, - jaki powinien być styl ubierania się do pracy, - jak podnieść swoją kulturę gestu i słowa, - jak reagować na różnego rodzaje gafy i wpadki. Ebook porusza temat Savoir. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Poradnik. Jeśli interesuje Cię: dyrektorów, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -23%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5658 osób
ISBN 9788361123378. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Savoir-vivre w pracy. Poradnik dla dyrektorów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany