Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Czytaj z rozmysłem i refleksją [-40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kompletna, bogato ilustrowana solucja, prowadząca krok po kroku od początku do samego końca gry.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Pływająca Wyspa cz.1-Pływająca Wyspa cz.2-Pływająca Wyspa cz.3-Pływająca Wyspa cz.4-Pływająca Wyspa cz.5-Miasto w Przestworzach cz.1-Miasto w Przestworzach cz.2-Tunele Bosha cz.1-Tunele Bosha cz.2 />-Tunele Bosha cz.3-Tunele Bosha cz.4-Tunele Bosha cz.5-Poszukiwania Nieznanego cz.1-Poszukiwania Nieznanego cz.2-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 24Informacja o grzeDwuosobowa załoga ziemskiego transportowca Angel musi rozwiązać tajemnicę planety Argilus, z której w niewyjaśniony sposób zniknęła grupa naukowców oraz wszyscy mieszkańcy.Gra Schizm: Mysterious Journey, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Schizm:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Prawdziwe. Jeśli interesuje Cię: Wyzwanie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-212-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Schizm: Prawdziwe Wyzwanie - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany