Autor: Piotr "Zodiac" Szczerbowski, Marzec 2020 , 35 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2430 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Moodle - środowisko przyjazne nauczaniu [do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Autor niniejszego poradnika skupił się na odkryciu wszystkich "sekretów" - tajnych miejsc czy dodatkowych przedmiotów zaliczanych przez grę jako tajny obiekt, uwzględnił również pobieżny opis przejścia gry.Spis treści:-Wstęp i Mapa-Misja 1: Sierra De Chiapas-Misja 2: Valley of the Jaguar-Misja 3: The City of the Gods-Misja 4: Serpent Yards-Misja 5: The Pit-Misja 6: Ziggurat-Misja 7: The Elephant Atrium-Misja 8: Courtyards of Gilgamesh-Misja 9: Tower of Babel-Misja 10: The Citadel-Misja 11: Land of the Damned-Misja 12: The Grand CathedralInformacja o grzeSequel gry akcji/FPS Serious Sam: The First Encounter. Gracze ponownie wcielają się w postać muskularnego komandosa "Sam Stone'a" i podążają historią będącą ścisłą kontynuacją fabuły części poprzedniej.Gra Serious Sam: The Second Encounter, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2002 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Serious. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Drugie. Jeśli interesuje Cię: Starcie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2430 osób
ISBN 978-83-8050-228-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Serious Sam: Drugie Starcie - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany