Autor: June Cohen, Kwiecień 2004 , 384 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12568 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki NICHOLAS SPARKS / ebooki i audiobooki do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, by Twój serwis WWW odniósł sukces 10 kroków do sukcesu Twojej strony 50 sposobów na zwiększenie oglądalności 17 metod przyspieszenia ładowania się strony 20 sposobów na wyższe miejsce w wyszukiwarkach 10 prostych metod na sprawienie, by Twoja strona była bardziej przyjazna dla odwiedzających 8 typowych błędów, które możesz natychmiast poprawić Dwie książki w jednej Jeżeli chcesz przystąpić do pracy od razu i nie masz zamiaru czytać całości, wystarczy, że przejrzysz fragmenty z poradami ekspertów. Jeśli dysponujesz wolnym czasem, możesz zapoznać się ze szczegółowym omówieniem takich tematów jak: planowanie, projektowanie, budowanie i utrzymywanie serwisu internetowego. Listy zadań W książce znajduje się dwadzieścia list zadań do wykonania, dzięki którym przeprowadzenie najważniejszych dla witryny operacji staje się znacznie łatwiejsze. Wśród opisywanych czynności można znaleźć zwiększanie ruchu sieciowego, przyśpieszanie działania witryny, przygotowywanie planu projektu, zapewnianie zgodności rozwiązania z różnymi standardami. Dodatkowe informacje Dzięki dwudziestu pięciu dodatkowym wskazówkom praktycznym możesz się zapoznać z codzienną pracą takich serwisów jak MSN.com czy BabyCenter.com. Zawarte w tych wskazówkach informacje dotyczą kluczowych dla serwisu zagadnień, np. dobieranie nazw poszczególnych sekcji czy efektywne rozsyłanie e-maili. Rady znanych ekspertów Ponad pięćdziesięciu ekspertów -- zarówno twórcy reklamy sieciowej, jak i założyciel serwisu BlackPlanet -- dzieli się na łamach książki informacjami na różne tematy -- od sposobów zarabiania pieniędzy do zasad współpracy z programistami. Pozbawione żargonu opisy Wszystkie poruszane zagadnienia, od wykupywania domeny po przygotowanie rysunków, są opisane w sposób zrozumiały, w formie instrukcji, które możesz wykonać krok po kroku. Ebook porusza temat Serwisy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Projektowanie. Jeśli interesuje Cię: tworzenie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zarządzanie w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12568 osób
ISBN 83-7361-315-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Serwisy WWW. Projektowanie, tworzenie i zarządzanie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany