Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 140 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3008 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Reversing: Secrets of Reverse Engineering and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi. Ten bogato ilustrowany poradnik znacznie ułatwi to skomplikowane zadanie. Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. [Opis przejścia\ White chapel, 1 września 1888 [Opis przejścia\ Baker Street, 9 października 1888 (cz.2) [Opis przejścia\ Baker Street, 13 września 1888 [Opis przejścia\ Baker Street, 9 listopada 1888 [Opis przejścia\ Whitechapel, noc z 7 na 8 października 1888 (cz.1) [Opis przejścia\ Baker Street, 9 października 1888 (cz.1) [Opis przejścia\ Buck's Row, noc z 1 na 2 września 1888 [Opis przejścia\ Whitechapel, 7 września 1888 [Opis przejścia\ Whitechapel, 12 września 1888 (cz.2) [Opis przejścia\ Wharfdale Road, noc z 13 na 14 września 1888 (cz.3) Informacja o grze Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper jest klasyczną przygodówką skierowaną szczególnie do fanów najsłynniejszego detektywa świata. Niezwykle inteligentny Sherlock Holmes musi zmierzyć się z najbardziej znanym ludzkości seryjnym mordercą - Kubą Rozpruwaczem. Gra Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Sherlock. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Holmes. Jeśli interesuje Cię: kontra, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Rozpruwacz w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3008 osób
ISBN 978-83-8054-723-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany