Autor: Grzegorz "Alban3k" Misztal, Luty 2020 , 126 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2719 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Nasza Księgarnia [-35%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter zawiera rozwiązanie wszystkich pięciu śledztw w grze. Z jego pomocą, będziesz mógł rozwiązać wszystkie łamigłówki i ukończyć minigry występujące w grze. Dokładnie ilustrowana solucja, krok po kroku przeprowadzi Cię przez wyzwania i pozwoli cało wyjść z każdej opresji. Pomoże ona również wybrać odpowiednie dedukcje, konieczne do uk ończenia gry i wskaże jak dojść do innych, opcjonalnych hipotez. Poradnik został podzielony na podrozdziały, opisujące poszczególne zadania do wykonania w danym obszarze rozrywki. Ułatwi to szybką nawigację i przyspieszy dotarcie do trudniejszych momentów gry. W dziewiątej odsłonie gier o Sherlocku, przyjdzie Ci stawić czoło czterem intrygom, które budują fundament pod piątą, finalną sprawę w grze. Wcielisz się w role sławnego detektywa, a okazjonalnie przejmiesz kontrolę nad Watsonem, Tobym - psem Holmesa i Wigginsem. W poradniku do gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter znajdziesz: Dokładny opis wszystkich pięciu spraw, które musisz rozwiązać Sherlock Holmes; Rozwiązanie wszystkich śledztw, łącznie z wytypowaniem winnych danego przestępstwa; Wszystkie możliwe w grze dedukcje i hipotezy, które prowadzą do rozwiązania śledztwa, w tym również te błędne, pozwalające odtworzyć alternatywne zakończenia; Opis wszystkich zagadek logicznych oraz minigier, wraz z ich opisem przejścia; Zebranie wszystkich dowodów i dokumentów w grze; Analizę wszystkich postaci w grze i wyszczególnienie wszystkich elementów, by stworzyć poprawne portrety; Opis wszystkich 25 osiągnięć w grze. Poradnik do gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter ułatwia ukończenie kompletu zagadek i śledztw. W opracowaniu opisano również wszystkie osiągnięcia, a także proces skompletowania dowodów i dokumentów w grze. Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Tworzenie portretu i przeszukiwanie domu Sama (Ofiarna opowieść) Dedukcje (Ofiarna opowieść) Porady ogólne () Wizyta w knajpie i śledzenie zagadkowej postaci (Ofiarna opowieść) Dedukcje (Studium w zieleni) Ucieczka przed myśliwym (Ofiarna opowieść) Zawody kręglarskie i zbieranie dowodów (Studium w zieleni) Wejście na teren posesji i analiza dowodów (Ofiarna opowieść) Dom Lorda Marsha i analiza chusty (Ofiarna opowieść) Scotland Yard - analiza zwłok i przedmiotów z miejsca zbrodni (Studium w zieleni) Ebook porusza temat Sherlock. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Holmes:. Jeśli interesuje Cię: Devil's, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Daughter w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2719 osób
ISBN 978-83-8060-398-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany