Autor: Artur "Roland" Dąbrowski, Styczeń 2005 , 74 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7707 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Mocne Postanowienia CENOWE! ~ Ebooki -45% Druki -30%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry zręcznościowej "Shrek 2: Team Action" składa się z opisu postaci, którymi możemy kierować, oraz z bogatej w ilustracje solucji. Pomaga ona nie tylko w ukończeniu gry, ale również w znalezieniu wszystkich rozrzuconych przez twórców fasolek.Skrócona wersja spisu treści:-Wstępniak-Postacie-[Solucja\ Etap 1 - Bagno Shreka cz.1-[Solucja\ Etap 1 - Bagno Shreka cz.2-[Solucja\ Etap 1 - Bagno Shreka cz.3-[Solucja\ Etap 1 - Bagno Shreka cz.4-[Solucja\ Etap 2 - Straszny Las cz.1-[Solucja\ Etap 2 - Straszny Las cz.2-[Solucja\ Etap 2 - Straszny Las cz.3-[Solucja\ Etap 2 - Straszny Las cz.4-[Solucja\ Etap 3 - Zasiedmiogród cz.1-[Solucja\ Etap 3 - Zasiedmiogród cz.2-[Solucja\ Etap 3 - Zasiedmiogród cz.3-[Solucja\ Etap 4 - Zabójca ogrów-[Solucja\ Etap 5 - Na ścieżce cz.1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 37Informacja o grzeShrek 2: Team Action to konwersja konsolowego hitu, który powstał w oparciu o drugą część filmu animowanego pt. Shrek. Gra Shrek 2: Team Action, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier zręcznościowych. Tytuł premierę światową miał w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Action. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7707 osób
ISBN 978-83-8050-768-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Shrek 2: Team Action - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany