Autor: Łukasz "Gajos" Gajewski, Lipiec 2020 , 61 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4391 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo CiS [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do Civilization IV przeznaczony głównie dla graczy, którzy sięgnęli do tej serii gier strategicznych po raz pierwszy. Opisano i wyjaśniono w nim najważniejsze elementy rozgrywki oraz planowanie strategii prowadzące do późniejszego zwycięstwa. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Teren\ Lokalizacja miasta-[Teren\ Specjalizacja miasta a teren je ot aczający-[Teren\ Ogólne uwagi dotyczące terenu-[Teren\ Ulepszenia terenu-[Teren\ Ulepszenia a specjalizacja miast-[Miasto\ Mieszkańcy-[Miasto\ Zarządzenie mieszkańcami-[Miasto wyspecjalizowane\ Podstawy-[Miasto wyspecjalizowane\ Miasto produkcyjne-[Miasto wyspecjalizowane\ Fabryka Wielkich Ludzi-[Miasto wyspecjalizowane\ Zastosowanie Wielkich Ludzi-[Imperium\ Miasta i ich koszt-[Imperium\ Ustrój Imperium - Wstęp-[Imperium\ Ustrój Imperium - Opcje polityczne-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 30Informacja o grzeKolejna odsłona kultowej serii gier strategicznych o niemal piętnastoletniej tradycji, zaprojektowana przez jednego z najlepszych designerów, jakich zrodziła matka Ziemia - Sida Meiera.Gra Sid Meier's Civilization IV, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący. Ebook porusza temat Meier's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Civilization. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4391 osób
ISBN 978-83-8050-876-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sid Meier's Civilization IV - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany